Caoba Center Bcn S

  • The lagest option:
  • 10 gasten
  • 5 bedden
  • 4 slaapkamers

Caoba Center Bcn S appartement is gelegen in de Ciutat Vella wijk, op slechts 12 minuten wandelafstand van La Rambla. Gasten kunnen gebruikmaken van hogesnelheidstoegang tot het internet voor zaken of vrije tijd.

Deze accommodatie heeft een balkon, en is voorzien van modern comfort zoals airconditioning, evenals een flatscreen TV met satellietzenders.

Catalaanse gerechten worden geserveerd bij Bar Celta Pulperia een minuut lopen van dit appartement.

Dit appartement is vrij dicht bij het Maritiem Museum gelegen. Het appartement ligt op loopafstand van slechts 5 minuten van het metrostation Jaume I en binnen enkele minuten van de Kathedraal van Barcelona. Barcelona-El Prat ligt op 20 km afstand en bushalte Pl de la Merce is in de nabijheid van Caoba Center Bcn S.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Caoba Center Bcn S
Avinyo 2 Gotic - Spacious Loft In Gothic Quarter!
Mobiele prijsaanbieding

Avinyo 2 Gotic - Spacious Loft In Gothic Quarter!

9.2
Schitterend 16 beoordelingen
52 m van de accommodatie
USD 450 USD 405
per nacht
Great Spacious Apartment In The Gothic Quarter
Mobiele prijsaanbieding

Great Spacious Apartment In The Gothic Quarter

8.7
Fantastisch 32 beoordelingen
52 m van de accommodatie
USD 752 USD 677
per nacht
Top Location Gotico
Mobiele prijsaanbieding

Top Location Gotico

197 m van de accommodatie
USD 121 USD 109
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Barcelona-El Prat
    16 km

    Treinstations

    Estación de Francia - Rail Station
    700 m

    Faciliteiten

    Internet

    • Internet toegang

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    LicentienummerHUTB-013217
    • Informatie over extra bedden
    • Er is geen capaciteit voor ledikanten in de kamer.
    Veelgestelde vragen
    • Waar zijn Caoba Center Bcn S appartementen gelegen?
      Caoba Center Bcn S appartementen zijn in het centrum van Barcelona, op loopafstand van Aquarium van Barcelona gelegen.
    • Hoeveel kost het om Caoba Center Bcn S appartementen te huren?
      Een overnachting in Caoba Center Bcn S appartementen kost €261.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Caoba Center Bcn S appartementen?
      Populaire plekken in de buurt van Caoba Center Bcn S appartementen zijn onder andere Font Màgica, Casa Batlló, Kathedraal van Barcelona.
    • Welke de dichtstbijzijnde luchthaven bij Caoba Center Bcn S appartementen?
      Caoba Center Bcn S appartementen bevinden zich op 20 km van de luchthaven Barcelona-El Prat.
    • Welk openbaar vervoer is er in de buurt van de appartementen?
      Het dichtstbijzijnde metrostation Jaume I bevindt zich binnen 450 meter van de appartementen.
    • Zijn er eetgelegenheden in de buurt van deze appartementen?
      De beste restaurants in de buurt van deze appartementen zijn onder andere Colom en La fonda, gelegen binnen 400 meter afstand.
    • Is internet in Caoba Center Bcn S appartementen beschikbaar?
      Caoba Center Bcn S appartementen bieden hogesnelheidstoegang tot het internet in openbaar gebieden.
    • Welke betaalmethoden zijn toegestaan in Caoba Center Bcn S appartementen?
      Bij Caoba Center Bcn S appartementen kunnen gasten betalen met Visa, American Express en Mastercard en andere betaalwijzen.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Barcelona-El Prat
    16 km

    Treinstations

    Estación de Francia - Rail Station
    700 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Caoba Center Bcn S

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten